Jak urozmaicić seks? Kilka praktycznych porad na udany seks

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak urozmaicić seks. Na szczęście, istnieje mnóstwo sposobów, dzięki którym można podnieść temperaturę w swojej sypialni. Najlepiej przetestować kilka praktycznych porad na udany seks. Wówczas istnieje spore prawdopodobieństwo tego, że uda nam się znaleźć najlepsze rozwiązania ze wszystkich. Pomocne mogą okazać się gadżety erotyczne.

Chcesz urozmaicić seks? Popracuj nad libido

Jeżeli chcemy przetestować kilka praktycznych porad na udany seks, musimy mieć libido na odpowiednim poziomie. Niestety, współcześnie wiele osób narzeka na problemy z niewielką ochotą na zbliżenia intymne. Jeżeli i nas dotyczy ten problem, warto zastanowić się nad tym, jak go rozwiązać. Dopiero później zastanawiajmy się nad tym, jak urozmaicić seks. Jeżeli przyczyną niskiego libido są problemy ze zdrowiem, warto pomyśleć o wizycie u lekarza pierwszego kontaktu. W przypadku kobiet, pomóc może często ginekolog. Dobrym pomysłem może okazać się także wypróbowanie niektórych afrodyzjaków, nawet jeśli jesteśmy sceptyczni. 

Szukasz praktycznych porad na udany seks? Skorzystaj z gadżetów erotycznych!

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, jak urozmaicić seks, skorzystajmy z gadżetów erotycznych. Możemy zakupić je w każdym sex shopie, zarówno tym stacjonarnym, jak i internetowym. W większości sklepów istnieje możliwość zamówienia tak zwanej dyskretnej przesyłki. Musimy jednak wiedzieć, jakie gadżety zagwarantują nam udany seks. Na pewno warto wypróbować dilda, jak również wibratory pulsacyjne. Panowie mogą zdecydować się natomiast na masażer penisa. Jeśli chcemy urozmaicić ostry seks, możemy zdecydować się na zakupienie pejczy oraz kajdanek. W ten sposób na pewno uda nam się wprowadzić nieco pikanterii do naszego związku.

sposoby na udany seks

Jak jeszcze można urozmaicić seks?

Poszukiwanie porad na udany seks to absolutnie nic złego. Warto jednak zrobić rachunek sumienia i zastanowić się nad tym, czy aby na pewno znamy potrzeby swojego partnera. Być może zbyt mało rozmawiamy o seksie? Najlepiej będzie więc zapytać partnera o to, jakie są jego oczekiwania. Warto także zakomunikować mu swoje własne. Dzięki realizacji pragnień własnych, jak i seksualnego partnera, na pewno uda nam się urozmaicić seks. Jeżeli do tej pory uprawialiśmy seks jedynie w łóżku, być może warto zdecydować się na zbliżenia w samochodzie? Dobrym pomysłem może okazać się także seks w plenerze, ale musimy liczyć się z tym, że zostaniemy przyłapani. Niektórzy lubią czuć jednak delikatny dreszczyk niepewności. Niezwykle korzystnie wpływa to również na libido.

Dodaj opinie