Jaką sukienkę dobrać, by ukryć odstający brzuch? Doradzamy!

Wystający lub nadęty brzuch to kłopot, z jakim boryka się mnóstwo pań, niezależnie od wagi. Także wiek nie ma tu znaczenia, gdyż podobnie kobiety, które przekroczyły czterdziesty rok życia lub rodziły, ale również młode i zgrabne dziewczyny nierzadko walczą z widocznym brzuszkiem. Pośród najpopularniejszych przyczyn wystającego brzucha wymienia się kłopoty trawienne oraz nadwrażliwości pokarmowe, składającą się wodę w organizmie, nadmiar stresu oraz niewątpliwie siedzący styl życia. Jest natomiast dużo stylizacji, jakie ułatwią efektywnie ukryć odstający brzuch! Zobacz, jaką sukienkę dobrać, by ukryć odstający brzuch i która będzie właściwe dopasowana do Twojej figury.

Sukienki maskujące brzuszek – jakie fasony dobrać?

Sukienka maskująca brzuszek ma dokładnie ustalone zadanie: przede wszystkim na trzymać w ryzach te części ciała, jakie nieraz wymykają się spod kontroli. Typ takiego ubrania ma zmniejszać widzialność wypukłego brzuszka, oponki w talii, boczków oraz dużych bioder. Musi mieć zatem krój, jaki szczególnie służy takiej figurze. Stylistki pracujące na co dzień nie jedynie z paniami plus size, zalecają szczególnie tychże parę rodzajów.

Jak ukryć brzuch w obcisłej sukni – wzór, jaki efektywnie odwróci uwagę

Owa propozycja jest wyznaczona do Pań, które lubią obcisłe sukienki. Jak schować brzuch w obcisłej sukni, by nie wyglądał karykaturalnie? Jeżeli decydujesz się na obcisłą suknię, która chcąc nie chcąc nieco podkreśli brzuszek, postaraj się dobrać typ, na jakim znajduje się wyrazisty wzór. To właśnie wzór w obcisłej sukience będzie odpowiedzialny za ukrycie odstającego brzucha.

jaka sukienka na odstający brzuch

Jednobarwne sukienki – doskonałe na odstający brzuszek

Zamierzasz poczuć się wygodnie oraz kobieco i kroczyć ze zdwojoną pewnością siebie? Wszystkie doskonale wiemy, iż najdoskonalszym przyjacielem każdej figury jest doskonała czerń. W końcu intensywne odcienie – w tymże także szarości, szmaragdowa zieleń, lub granat – wizualnie wysmuklają oraz wyciągają figurę. Niewiele spośród nas wie natomiast, iż zbliżony rezultat jesteśmy w stanie uzyskać każdym odmiennym odcieniem – istotne jest natomiast, by materiał sukienki był jednolity oraz pozbawiony wielkich, zwracających uwagę wzorów.

Sukienki maskujące brzuch oraz ramiona – postaw na kopertowy typ!

Jaki typ sukni na wystający brzuch będzie najlepszy? Przede wszystkim taki, jaki pozwala go dobrze zamaskować. Sukienki portfelowe, określane odmiennie kopertowymi, dzięki regulowanemu wiązaniu w okolicy brzucha, doskonale wpasowują się do figury. Dekolt w szpic podkreśla biust oraz wizualnie wysmukla wysokie części figury. W tym przypadku sprawdzą się zarówno suknie w drobny wzór, jak również te gładkie.

Dodaj opinie