Jakie spodnie dla puszystych wybierać?

Doskonale wybrane spodnie będą stanowiły bazę odzieży zarówno na co dzień, jak również na istotne wyjścia. Więc na wybór odpowiednio dobranego stylu powinnyśmy przeznaczyć trochę czasu. Jeśli to potrzebne, należałoby także skorzystać z pomocy krawcowej – skrócić nogawki czy zwęzić spodnie w talii. Wierzcie, że poświęcając trochę więcej uwagi tejże części odzieży, wejdziecie w posiadanie jeansów , lub spodni materiałowych, w jakich będziecie czuć się oraz wyglądać idealnie. Jakie spodnie powinny dobrać kobiety noszące rozmiar plus size?

Jeansy dla puszystych pań

Jeansy dla puszystych pań powinny mieć przede wszystkim dość dużą nogawkę. Kobietom o niezwykle krągłych rozmiarach zalecane są także jeansy bez aplikowanych z tyłu wielkich kieszeni, jakie mogą im dodawać parę kilogramów. Odpowiednio sprawdzą się także jeansy z podwyższonym stanem lub chociaż o podwyższonej talii. Sam odcień jeansów winien być ciemny, najlepiej czarny czy granatowy.

Stylowe spodnie plus size

Jeżeli poszukujesz eleganckich spodni dla puszystych to masz do doboru parę rodzajów. Przede wszystkim zwróć uwagę na wysoki stan, jaki zagwarantuje ci wygodę oraz nie będzie się zsuwać. Spodnie kobiece plus size, jakie mają wysoki stan wyglądają doskonale jeżeli talia jest zaznaczona – wówczas przyciąga ona wzrok odwracając trochę uwagę od małych błędów, jakie planujemy zamaskować, jak duże biodra czy duże uda. Należałoby zwrócić uwagę na rodzaj “paperbag”, gdzie mamy wysoki stan i specyficzną falbankę w talii, jaka powoduje, iż pomimo tego, iż są to spodnie w wielkich rozmiarach to dalej wyglądają kobieco oraz estetycznie.

spodnie dla puszystych jakie wybierać

Mocne spodnie plus size na co dzień

Spodnie z wysokim stanem sprawdzają się także na co dzień – możesz porównać je z płaskim, sportowym obuwiem oraz wybierać zarówno na spacer po mieście, jak również późne spotkanie ze znajomymi. Poza biurem należałoby natomiast zastosować możliwość do optymalnego komfortu oraz zdecydować się np. na popularne spodnie dresowe plus size, jakie w ubiegłych latach stały się niezwykle znane. Duża klasa produktu w związaniu z kultowym fasonem, zapewnia niesamowity rezultat.

Spodnie dla puszystych – jaki odcień dobrać?

Spodnie to funkcjonalny składnik damskiego stroju. Należałoby zwrócić uwagę na ich odcień. Czerń doskonale nadaje się do biurowych kompozycji oraz wizualnie zmniejsza własne kształty. Jednak w tymże miejscu oczekuje na nas modowa pułapka, czerń to odcień żałoby. Ubiór, w jakim prowadzi czerń jest nierzadko łączony ze sztywnością oraz brakiem wyobraźni. Więc dbajmy o ciekawe akcesoria czy białe akcenty, jakie oświetlą własną figurę oraz dodają błysku twarzy.

Dodaj opinie